Siz de mobil dünyasında yerinizi alın.
Efektif ve kullanıcı dostu tasarımları estetikle birleştirip, bu büyük pazarda sizi temsil ediyoruz.
1 milyardan fazla kullanıcı.
Her yerden, her an ulaşılabilir ve bilinen bir marka olmak için, 1 milyardan fazla kişinin üyesi olduğu Android pazarında yerinizi Numiva farkıyla alın. Şirketinizi veya projenizi sadece internette değil her elde tanınır kılın.
2.000’den fazla farklı telefonun ve tabletin ortak işletim sistemi olan Android platformunda, her farklı modelde aynı kalitede ve aynı efektif altyapıyla, tecrübemizle size hizmet sağlıyoruz.
Sadece mobil uyumlu siteler yetmez.
Araştırmalar, kullanıcılarına mobil uygulamaları, mobile uyumlu internet sitelerinden daha fazla kullandığını göstermektedir. Bir sitenin responsive olması önemlidir, ancak yeterli değildir. Kurumunuz ya da kendi projeniz için mobil uygulama sahibi olun.
Sizin Fikriniz, bizim tecrübemiz.
İster köklü bir kuruluş olun, isterse tek başına bir girişimci, Numiva fikirlerinizi ve kişisel görüşlerinizi önemser, sizinle ortak çalışarak %100 memnuniyetinizi sağlayacak uygulamaları geliştirir.
Yeni bir şirket ya da girişimci misiniz? Fikrinizi bizimle geliştirin, uzman ekibimizle, proje planlamasından dizaynına, pazarlamasından raporlamasına her kısmında beraber çalışalım.
Planlama.

Mobil uygulama sahibi olmak istiyorsunuz, ancak nasıl olacağı konusunda kararsızsanız, Numiva sizin için doğru yer. Sizi ve planlarınızı dinliyoruz, sizin için çalışıyoruz.

Sizin için en uygun uygulama türünü size sunuyor ve sizin için hayata geçiriyoruz. Planlama sürecinde projenizin yapısına uygun şekilde çalışıyor, sorunsuz planlama sağlıyoruz.

Dizayn & Geliştirme

Proje dahilinde sizler için estetik, efektif, kullanıcı dostu , hedef odaklı uygulamayı tasarlıyoruz. Alt yapısını ve testlerini kendimiz yapıyoruz, sizlere sorunsuz ve %100 memnun olacağınız uygulamalar geliştiriyoruz.

Tasarım ve geliştirme aşamalarında sizlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunup firmanın kurumsal yapısını yansıtan uygulamalar tasarlıyoruz.

Pazarlama & Raporlama

Uygulamaları geliştirdikten sonra insanlara ulaşması başarılı olması için en önemli etken. Uygulamanın Iphone kullanıcılarına ulaşması için gerekli çalışmaları yapıyor, daha çok insan tarafından tanınmanızı sağlıyoruz.

Elde ettiğimiz verileri size her ay raporluyor, gelecek stratejileri beraber belirliyor ve başarınızı garanti ediyoruz.

Sizinle görüşmek istiyoruz.
Aşağıdaki formdan göndereceğiniz telefon numarasına gün içerisinde sizinle iletişime geçecek uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da iletişim adresimizden bize telefonla, e postayla ya da yüz yüze görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde çay, kahve ve güler yüz promosyon hizmetimizdir.