Siz de mobil dünyasında yerinizi alın.
Efektif ve kullanıcı dostu tasarımları estetikle birleştirip, bu büyük pazarda sizi temsil ediyoruz.
En Kârlı Mobil Pazar
Uygulama sahibi kişi ve firmalara en çok gelir getiren mobil platform olan IOS’ta Numiva farkıyla yer alın. Şirketiniz veya fikriniz dünyanın en prestijli markası olan IOS platformunda yer alsın.
Eşsiz kullanıcı deneyiminin yanısıra Apple Store’da yer almak için bir çok standarda uygun olmak gereklidir. Numiva tecrübeli ve her biri Iphone kullanıcısı olan ekibiyle, hem kullanıcı / hem üretici gözüyle sizin için sorunsuz uygulamalar tasarlar.
Hedef Odaklı Uygulamalar.
Aynı zamanda iPhone kullanıcıları olan uzmanlarımız, bir iPhone uygulamasının gereklerini bilir, kullanıcı deneyimi konusunda, firmanızın hedeflerine uygun çalışmaları yapar, estetik olduğu kadar kullanışlı uygulamalar geliştirir.
Sizin Fikriniz, bizim tecrübemiz.
İster köklü bir kuruluş olun, isterse tek başına bir girişimci, Numiva fikirlerinizi ve kişisel görüşlerinizi önemser, sizinle ortak çalışarak %100 memnuniyetinizi sağlayacak uygulamaları geliştirir.
Yeni bir şirket ya da girişimci misiniz? Fikrinizi bizimle geliştirin, uzman ekibimizle, proje planlamasından dizaynına, pazarlamasından raporlamasına her kısmında beraber çalışalım.
Planlama.

Mobil uygulama sahibi olmak istiyorsunuz, ancak nasıl olacağı konusunda kararsızsanız, Numiva sizin için doğru yer. Sizi ve planlarınızı dinliyoruz, sizin için çalışıyoruz.

Sizin için en uygun uygulama türünü size sunuyor ve sizin için hayata geçiriyoruz. Planlama sürecinde projenizin yapısına uygun şekilde çalışıyor, sorunsuz planlama sağlıyoruz.

Dizayn & Geliştirme

Proje dahilinde sizler için estetik, efektif, kullanıcı dostu , hedef odaklı uygulamayı tasarlıyoruz. Alt yapısını ve testlerini kendimiz yapıyoruz, sizlere sorunsuz ve %100 memnun olacağınız uygulamalar geliştiriyoruz.

Tasarım ve geliştirme aşamalarında sizlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunup firmanın kurumsal yapısını yansıtan uygulamalar tasarlıyoruz.

Pazarlama & Raporlama

Uygulamaları geliştirdikten sonra insanlara ulaşması başarılı olması için en önemli etken. Uygulamanın Iphone kullanıcılarına ulaşması için gerekli çalışmaları yapıyor, daha çok insan tarafından tanınmanızı sağlıyoruz.

Elde ettiğimiz verileri size her ay raporluyor, gelecek stratejileri beraber belirliyor ve başarınızı garanti ediyoruz.

Sizinle görüşmek istiyoruz.
Aşağıdaki formdan göndereceğiniz telefon numarasına gün içerisinde sizinle iletişime geçecek uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da iletişim adresimizden bize telefonla, e postayla ya da yüz yüze görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde çay, kahve ve güler yüz promosyon hizmetimizdir.