Sosyal.
Şirketinizi veya kendinizi sosyal medyada Numiva ile tanıtın, dünyanın en büyük haber ve paylaşım platformlarında aktif olun.
Geleceğin pazarlama yöntemi.
Klasik Pazarlama yöntemlerinden farklı olarak, sosyal medya daha fazla insana ulaşabilmenize, müşterilerinizden birebir ve ekstra ücret ödemeden geri dönüş alabilmenize olanak sağlar.
Dünyada 2 milyar ve Türkiye’de yaklaşık 40 milyon sosyal medya hesabı olduğu bilinmektedir. Bu devasa havuzda aktif bir şekilde yer almak, firmanızın ve projenizin başarısına pozitif etki eder.
Firmanıza bir arkadaş ekleyin.
Facebook en çok kullanılan sosyal medya ağıdır. Firmanızın Facebook üzerinde aktif olması, marka bilinirliğini doğrudan etkiler, hedef kitlenize doğrudan ulaşabilir ve geri dönüşleri sosyal medya üzerinden alabilirsiniz.
Sürekli Takipte Kalın!
Üst seviye firmaların hepsi pazarlama stratejilerini ve yeni ürünlerini twitter üzerinden duyururlar, büyük bir kitleye kısa, öz ve mesajınızı direk iletebileceğiniz en iyi sosyal ağ olan twitter’da yerinizi alın.
Sosyal Katalog, Instagram!
Instagram küçük işletmelerden dev şirketlere, ürünlerinizi sergileyebileceğiniz, daimi bir reklam aracı olarak kullanabileceğiniz bir sosyal ağdır, Ürün kataloğu geniş olan şirketler için ideal olan bu platformda paylaşımlarınızı Numiva farkıyla yönetin.
Reklam filmleri, hem de ücretsiz?
Ayda 1 milyardan fazla kişinin ziyaret ettiği Youtube, ürünlerinizi ve projenizi video formatında tanıtmak için en ideal sosyal medya ağıdır. Youtube video içeriklerinizi sizin için yönetebilir, geri dönüşleri raporlayabiliriz.
Markanızı Resimlerle hikayeleştirin.
70 milyondan fazla kullanıcızı, 500bin ve üzeri firmanın yer aldığı Pinterest, firmanızın kültürünü, çalışma şartlarını ve marka bilinirliğini anlatabileceğiniz mükemmel bir sosyal medya ağıdır. Sizin için pinterest’te içeriklerinizi yönetebiliriz.
Yeni bir şirket ya da girişimci misiniz? Fikrinizi bizimle geliştirin, uzman ekibimizle, proje planlamasından dizaynına, pazarlamasından raporlamasına her kısmında beraber çalışalım.
Strateji.

Firmanız ile ilgili bilgileri sizinle görüşerek alıyoruz, nasıl bir kuruluş olduğunuzu, hedef kitlenizi ve yapmak istediklerinizi anlıyor, rekabet içerisinde olduğunuz diğer markaları, yurt içi ve yurtdışında bu işi yapan firmaları ve sektörü tarıyor, sizin için doğru stratejiyi planlıyoruz.

Birlikte çalışarak, doğru politikaları belirliyor ve sosyal medya hizmetimizi hayata geçiriyoruz.

İçerik Yönetimi

İstediğiniz tüm sosyal ağların, sitenize ve mobil uygulamalara bağlantısını sağlıyoruz. İçeriklerinizi belirlediğimiz politikaya göre belirli bir takvimde, kesintisiz şekilde paylaşıyor ve etkilerini not ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz süre içerisinde sizinle iletişim halinde olup, %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Raporlama

Paylaşılan içerikleri, bunlardan sağlanan geri dönüşleri ve ulaşılan kişi sayısını raporluyor ve aylık olarak sizlere sunuyoruz. İzlenen sosyal medya pazarlama stratejisi ve bunun etkilerini sizin için yorumluyoruz, memnun kalmamanız halinde sizin için alternatif stratejiler üretip hayata geçiriyoruz.

Elde ettiğimiz verileri size her ay raporluyor, gelecek stratejileri beraber belirliyor ve başarınızı garanti ediyoruz.

Sizinle görüşmek istiyoruz.
Aşağıdaki formdan göndereceğiniz telefon numarasına gün içerisinde sizinle iletişime geçecek uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da iletişim adresimizden bize telefonla, e postayla ya da yüz yüze görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde çay, kahve ve güler yüz promosyon hizmetimizdir.