Sizin için arayüz tasarlıyoruz.
Bir yazılımınız, e-ticaret siteniz ya da internet siteniz var, ancak verimliliğini arttırmak mı istiyorsunuz, arayüzünü Numiva tasarlasın.
İlk intiba önemlidir.
Tasarımı iyi ve kötüden ayıran şey, küçük detaylardır. Numiva uzmanları projelerinizi daha başarılı kılmak için her piksel üzerinde çalışır. Kullanıcı dostu bir uygulama ya da yazılım daha çok tercih edilir.
Altyapısını hazırladığınız veya bitmiş ancak başarısını yeterli bulmadığınız projelerin arayüzünü tasarlıyoruz, onları tercih edilebilir ve hedefe ulaşmış hale getiriyoruz. İyi tasarım küçük detaylarda saklıdır.
İnsanlar bir ürünü satın alıyor, çünkü?
Ürünleri müşterilerine daha iyi sunuyorlar. E-ticaret sitenizde, ürünlerin daha kolay bulunabilmesini, gereksiz detaya boğulmadan ürünün kalitesini öne çıkarabilmeyi sadece ve farkındalık yaratan tasarımlar sağlar.
Akıcılık ve sorunsuz dizayn.
Bir ürünün herhangi bir aşamasında kullanıcının karşılaşacağı problem veya istediği yere ulaşamaması, kullanıcının o ürünü tercih etme şansını tamamen yok edebilir. Tasarımın akıcı ve sorunsuz olması bu sebepten önemlidir.
E-Marketler ve E-Satış siteleri gün içerisinde gidilen yerler gibi ürünleri bir strateji altında dizer ve sergilerler. Numiva olarak sizin için ürünlerin birbiriyle bağlantısını sağlayıp satışlarınızı arttırabiliriz.
Analiz.

Ürünün problemlerini, insanların ürünü neden tercih etmediklerini, ya da nasıl tercih edilebilir gibi sorunlar üzerinde uzun uzun düşünüyoruz ve size çözüm önerileri getiriyoruz. Sizin için farkındalık yaratacak tasarımlar yaratıyor ve sizin görüşünüze sunuyoruz.

Çözüm.

Belirlenen strateji üzerinde, size arayüz tasarlıyor, ya da eldeki arayüzü daha akılda kalıcı olacak şekilde değiştiriyoruz. Her bir ekran, her bir veri üzerinde detaylı çalışmalar yaratarak, emek vererek oluşturduğunuz ürünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

Sonuç

Çalışmalarımızın sonrasında eldeki sonuçları raporluyor ve size sunuyoruz. Pozitiv gelişmeler ve gelecek planları üzerinde sizinle birlikte kararlar alıyor ve uzmanlarımız tarafından danışmanlık hizmeti veriyoruz. Memnun kalmadığınız takdirde, yeni çözümler geliştirip ürünü başarıya ulaştırıyoruz.

Sizinle görüşmek istiyoruz.
Aşağıdaki formdan göndereceğiniz telefon numarasına gün içerisinde sizinle iletişime geçecek uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da iletişim adresimizden bize telefonla, e postayla ya da yüz yüze görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde çay, kahve ve güler yüz promosyon hizmetimizdir.