Hedef odaklı internet siteleri.
Sanal dünyadaki kartvizitiniz olan internet sitenizin tasarımı başarınız için önemli bir etkendir, sizin için farkındalık yaratacak tasarımlar yapıyoruz.
Site sahibi olmalısınız, çünkü
İnternet siteniz sizin kartvizitiniz, sizin aynanızdır. Tek başınıza çalıştığınız bir işten, yüzlerce çalışanı olan bir şirkete kadar herkes pazarlamaya ihtiyaç duyar, ve internet milyonlarca kişiye aynı anda ulaşabileceğiniz tek kaynaktır.
İnternet üzerindeki milyonlarca kullanıcının, sitenizde bağlı kalma süresi tamamen iyi tasarıma bağlıdır, bu süre mesajınızı iletmenizi, ürünlerinizin satılmasını ve marka bilinirliğinizi doğrudan etkiler.
Mobil ile uyumlu. Standartların ötesinde.
İnternet sitenizin mobil ile uyumlu olması (responsive tasarım) siz ve markanız için çok önemlidir. Her telefon ve tabletten, insanların size aynı kalitede ulaşabilmelerini sağlayın. Sizin için yapacağımız tüm tasarımlar mobil uyumludur.
Sizin Fikriniz, bizim tecrübemiz.
İster köklü bir kuruluş olun, isterse tek başına bir girişimci, Numiva fikirlerinizi ve kişisel görüşlerinizi önemser, sizinle ortak çalışarak %100 memnuniyetinizi sağlayacak uygulamaları geliştirir.
Yeni bir şirket ya da girişimci misiniz? Fikrinizi bizimle geliştirin, uzman ekibimizle, proje planlamasından dizaynına, pazarlamasından raporlamasına her kısmında beraber çalışalım.
Planlama.

İnternet sitesi sahibi olmak istiyorsunuz, ancak nasıl olacağı konusunda kararsızsanız, Numiva sizin için doğru yer. Sizi ve planlarınızı dinliyoruz, sizin için çalışıyoruz.

Sizin için en uygun uygulama türünü size sunuyor ve sizin için hayata geçiriyoruz. Planlama sürecinde projenizin yapısına uygun şekilde çalışıyor, sorunsuz planlama sağlıyoruz.

Dizayn & Geliştirme

Proje dahilinde sizler için estetik, efektif, kullanıcı dostu , hedef odaklı uygulamayı tasarlıyoruz. Alt yapısını ve testlerini kendimiz yapıyoruz, sizlere sorunsuz ve %100 memnun olacağınız internet siteleri tasarlıyoruz

Tasarım ve geliştirme aşamalarında sizlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunup firmanın kurumsal yapısını yansıtan marka bilinirliğinizi arttıracak çalışmalar yapıyoruz.

Pazarlama & Raporlama

Arama motorlarında ön sıralarda yer almak siz ve markanızın başarısı için önemli bir faktördür. Bu anlamda sizin için gerekli arama motoru optimizasyonunu yapıyor, arzu etmeniz halinde uzun süreli çalışmalar yaparak projenizi en üst sıralara taşıyoruz.

İnternet sitenizin aylık raporlamalarını yapıyor, size suruyor, alternatif stratejiler üretiyoruz. Sosyal medya ile bağlantınızı sağlıyor, ihtiyacınız halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sizinle görüşmek istiyoruz.
Aşağıdaki formdan göndereceğiniz telefon numarasına gün içerisinde sizinle iletişime geçecek uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da iletişim adresimizden bize telefonla, e postayla ya da yüz yüze görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde çay, kahve ve güler yüz promosyon hizmetimizdir.