Şirketinize özel yazılımlar yapıyoruz.
İş yükünüzü, verimliliğinizi arttıran, maliyeden, üretime, tüm operasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz yazılımlar üretiyoruz.
Şirketinizin işleyişini değiştirmek ve geliştirmek istiyorsanız hazır programlar değil, sadece size özel yazılımları kullanmalısınız. Numiva olarak şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yazılımlar üretiyoruz.
İşinizi her yerden, istediğiniz zaman yönetin.
Paket yazılımlar, her geçen gün kendini Bulut depolama kullanan web yazılımlarına bırakıyor. Numiva olarak size geliştirdiğimiz yazılımları, telefonunuzdan, tabletten ya da dizüstü bilgisayarınızdan, istediğiniz zamanda istediğiniz yerden yönetin.
Sizin fikriniz, bizim tecrübemiz.
İster köklü bir kuruluş olun, isterse tek başına bir girişimci, Numiva fikirlerinizi ve kişisel görüşlerinizi önemser, sizinle ortak çalışarak %100 memnuniyetinizi sağlayacak uygulamaları geliştirir.
Teknolojinin işinize nasıl yardımcı olacağından emin değilseniz, sizin için çözümler üretebilir, stratejiler geliştirebiliriz. Küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar herkes için yazılım çözümleri üretiyoruz.
Planlama.

Siz ve şirketiniz için teknolojik çözümler geliştiriyoruz. Sektörün ihtiyaçları, marka hedeflerınız, işleyişteki sorunları çözecek, verimliliği arttıracak çalışmaları sizin için yapıyoruz.

Planlama aşamasından sonra, kullanıcı dostu, işinde uzman kişilerden, ilk defa bilgisayar kullanacak personele kadar herkesin kolaylıkla kullanabileceği basit arayüzlü yazılımlar dizayn ediyoruz.

Geliştirme & Test

Dizaynlarımızı, en son teknoloji kullanarak, hızlı, efektif ve verimli çalışabilir halde kodluyor, size ilerleme raporları sunarak süreçle ilgili her an haberdar ediyoruz.

Oluşturduğumuz yazılımları, en yoğun çalışma şartları için, hız, kullanılabilirlik açısından testlere tabi tutuyor, size %100 sorunsuz yazılımlar üretiyoruz.

Pazarlama & Raporlama

Uygulamaları geliştirdikten sonra insanlara ulaşması başarılı olması için en önemli etken. Uygulamanın Iphone kullanıcılarına ulaşması için gerekli çalışmaları yapıyor, daha çok insan tarafından tanınmanızı sağlıyoruz.

Elde ettiğimiz verileri size her ay raporluyor, gelecek stratejileri beraber belirliyor ve başarınızı garanti ediyoruz.

Sizinle görüşmek istiyoruz.
Aşağıdaki formdan göndereceğiniz telefon numarasına gün içerisinde sizinle iletişime geçecek uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da iletişim adresimizden bize telefonla, e postayla ya da yüz yüze görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde çay, kahve ve güler yüz promosyon hizmetimizdir.