Çalışmalarımızdan birkaçı.
Kenan Çakır Özel Eğitim Kurumları
Gaziantep’te hizmet veren Özel Kenan Çakır Anadolu ve Akşam liselerinin eski sitelerine yönelik şikayetlerini dinledik ve onlara özel tasarımımızla farkındalık yaratacak, modern ve hedefe odaklı yeni bir tasarım sunduk.
Seçim Dijital
Genel ve yerel seçim sürecinde kendini internet ortamında tanıtmak isteyen adaylarımız için hizmet verdiğimiz bir portal yarattık, yaptığımız işlerde referans olması için modern ve diğer örneklerinden bir adım öne geçecek bir tasarım yaptık.
Nihat Yeşil
Ön seçimlere hazırlanan ve seçimi kazanmış milletvekilimiz Nihat Yeşil için internet sitesi, ön seçim tarama yazılımı geliştirdik ve süreci başarıyla yönettik.
Mavi Tahta
Eğitim kurumları ve kurslara yönelik, müfredat yönetimi, uzaktan eğitim, döndürülmüş sınıflar ve eğitimde yapay zekaya yönelik projemizi ve bunlarla ilgili geliştirdiğimiz yazılımı modern bir tasarımla sizlere sunduk.
Bilge Grup A.Ş
Türkiye’de matbaa, boyacılık ve orman işlerinde bünyesinde şirketler bulunduran köklü bir holding olan Bilge Grup için şirket içi işlerinin düzenini sağlayan şirket yönetim yazılımı geliştirdik.
Kobi9
Küçük işletmeler ve girişimlere internet tabanlı iş yönetim yazılımları sunan Kobi9 için, 7'den 70'e herkesin kullanabileceği arayüzler ürettik.
Web.
DETAYLAR
iOS.
DETAYLAR
Android.
DETAYLAR
Yazılım.
DETAYLAR
Kullanıcı Deneyimi.
DETAYLAR
Sosyal Medya.
DETAYLAR